نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آرشان(Arshan Mini CRM)

هدف نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان

امروزه بازاریابی و برندینگ و حفظ ارتباط با مشتریان جهت ادامه فرایند فروش و سرویس دهی مناسب به بخش جدایی ناپذیری از صنعت و خدمات تبدیل شده است . در عین حال تهیه نرم افزار مناسب ارتباط با مشتریان برای شرکت ها با توجه به هزینه بالای خرید و نگهداری از نرم افزارهای اینچنین به چالش بزرگی تبدیل شده است.
نرم افزار ارتباط با مشتری آرشان با کاربری ساده و ارائه امکانات اولیه و کلیدی برای تمامی کسب و کارها طراحی شده تا بتواند با هزینه اندک این نیاز را مرتفع نماید
.

حفظ ارتباط و شناسایی مشتریان نیازی است که هر شرکت بازرگانی و خدماتی با آن دست به گریبان است. شرکت پردازشگران هوشمند آرشان با ارائه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آرشان با نام (Arshan Mini CRM) به شما کمک می کند تا ارتباط موثری با مشتریان بر قرار نموده و آن را در طول دوره کاری خود حفظ نمائید.

و با ایجاد پرونده های الکترونیکی متمرکز در یک پابگاه داده از تمامی مشتریان دسترسی پرسنل بازاریابی و فروش را به سوابق و نحوه مواجه مشتری با پیشنهادات فروش در زمان مذاکرات را ساده می نماید. با استفاده از این اطلاعات برقراری ارتباط با مشتریان و ارائه پیشنهادات مناسب هر مشتری برای پرسنل شما بسیار ساده خواهد شد.

اصلی ترین هدف نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آسان حفظ پیوند بین فروشنده و مشتری به بهترین شکل و تکمیل زنجیره فروش محصولات شما با کمترین هزینه می باشد.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آرشان

💎ثبت اطلاعات تماس و راه های ارتباطی مشتری
💎امکان ثبت اتوماتیک تماس های تلفنی ورودی و خروجی به مشتری از طریق سخت افزار کالرآیدی
💎امکان ثبت تماس های ناموفق مشتری با شرکت در ساعات تعطیلی
💎نمایش اطلاعات افراد تماس گیرنده با شرکت در لحظه تماس به پاسخگوی تلفن
💎امکان ارسال و ذخیره پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی به مشتریان از طریق وب سرویس

💎امکان ارسال پیامک به مشتریان از طریق سخت افزار ارسال پیامک(قابلیت ارسال به تمامی مشترکین حتی مواردی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند)

طراحی شده برای کسب و کارهای کوچک و متوسط
💎هزینه راه اندازی پایین

💎گروه بندی اشخاص بر اساس تعریف کاربر و شهر و استان محل زندگی
💎ایجاد پایگاه_داده جامع از تمامی اطلاعات مشتریان اعم از اطلاعات تماس مدارک و پرونده ها و خلاصه پرونده مشتریان(با استفاده از این ویژگی دیگر لازم نیست بر روی سیستم های مختلف یا هارد کامپیوتر خود و همکاران و پرسنل به دنبال فایل های مختلف شامل اطلاعات مشتریان بگردید)
💎امکان ایجاد کاربران با سطوح دسترسی متفاوت
💎جستجو و دستیابی به تمامی اطلاعات مشتریان در کمترین زمان
💎نمایش اطلاعات مشتریان در زمان برقراری تماس تلفنی بصورت اتوماتیک
💎ذخیره سوابق تمامی تماس های دریافتی و خروجی و مدت زمان مکالمات با مشتریان بصورت اتوماتیک

💎امکان ارسال پیامک های زمان بندی شده به مشتریان از طریق وب سرویس ارسال پیامک
💎امکان ارسال اتوماتیک پیامک تبریک_تولد به مشتریان بصورت اتوماتیک
💎ایجاد منشی_پیامکی (پاسخگویی اتوماتیک به پیام های دریافتی از مشتریان)
💎امکان ایجاد فروشگاه_پیامکی با قابلیت تعریف بی نهایت کالا برای فروش پیامکی محصولات شما و دریافت اتوماتیک سفارشات کالاهای شما از طریق پیامک و پردازش پیامک دریافتی و ارسال اتوماتیک پیامک تایید ثبت سفارش به مشتری و امکان ارسال پیامک متنی همراه با نام کالای سفارشی به مسئول رسیدگی به سفارشات و ذخیره سفارشات
💎نمایش گزارش خلاصه پیامک های دریافتی و ارسالی و سفارشات پیامکی دریافت شده در صفحه اصلی نرم افزار
💎امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات (شماره هایی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند)
شما با خرید نرم افزار ارتباط با مشتریان آرشان با کمترین هزینه تمامی امکانات فوق را میتوانید برای کسب و کار خود فعال نموده و مزیت رقابتی فوق العاده ای را در مقابل رقبای خود ایجاد کنید
💍علاوه بر موارد بالا راه اندازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آرشان برخلاف نرم افزارهای مشابه نیاز به هیچ سخت افزار و یا سرور قدرتمندی ندارد و بر روی هرنوع کامپیوتر یا لپ تاپی قابلیت نصب و راه اندازی را دارد. و میتوان این نرم افزار را بصورت تک کاربره یا چند کاربره در محیط شبکه راه اندازی نمود

با داشتن نرم افزار ارتباط با مشتری آرشان با هزینه ای اندک ارتباطات خود را با مشتریانتان حفظ نمائید و چهره جدیدی از کسب و کار مشتری مدار را به مشترکین خود نمایش دهید

فروشگاه پیامکی آرشان

فروشگاه پیامکی

شاید برای شما هم به عنوان یک فروشنده اینترنتی یا صاحب کسب و کار سنتی این سوال پیش آمده که چگونه میتوانید با هزینه اندک یک فروشگاه پیامکی برای خود راه اندازی کرده و با تعریف کد برای محصولات خودتان و بدون درگیری برای پاسخ دهی به پیام ها و تماس های متعدد فقط از طریق دریافت پیامک و با ساده ترین روش برای مشتریان، مشابه فروشگاه های بزرگ اینترنتی و تلویزیونی  اقدام به سفارشگیری محصولات خود نموده و کسب و کار خود را گسترش دهید جواب سوال شما بسیار ساده است فقط کافی است نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آرشان را نصب کرده کالاهای مورد نظر خود را با کدهای مختص خودتان تعریف کنید و سپس شماره سیم کارتی را که درون دستگاه ارسال و دریافت پیامک قرار داده اید بر روی نصویر محصولات خود قرار داده و در فضای مجازی و وب سایت خود تبلیغ نمائید. نرم افزار پس از دریافت پیامک حاوی کدهای تعریف شده شما آن پیامک را در دسته سفارشات دریافتی از کاربران طبقه بندی نموده و طبق دستورالعملی که شما برای نرم افزار تعریف نموده اید عمل می نماید به عنوان مثال میتواند یک پیام تشکر حاوی این متن که سفارش شما ثبت گردیده و در دست بررسی است برای مشتری شما ارسال نماید تا مشتری از پیگیری سفارش خود اطمینان حاصل کند . سپس به کاربری که شما برای سیستم تعریف نموده اید از طریق پیامک پیام ثبت سفارش توسط مشتری حاوی نام محصول و شماره مشتری را برای پیگیری سفارش توسط شما و پرسنل شما ارسال نماید و همزمان اطلاعات سفارش مشتری را در پایگاه داده نرم افزار برای رسیدگی  و پیگیری های بعدی ذخیره کند. تمامی موارد فوق به ازای هر کالای تعریف شده توسط شما برای نرم افزار می تواند متغیر باشد و نرم افزار دقیقا طبق تعاریف شما نسبت به ثبت یک سفارش عکس العمل نشان می دهد و محدود به دستورالعمل های از پیش تعریف شده نمی باشد.

شما با داشتن یک فروشگاه پیامکی در هر ساعتی از شبانه روز سفارشات فروش خود را بدون نگرانی و با ساده ترین شکل دریافت کنید و از گسترش کسب و کار خود لذت ببرید.

 

چرا فروشگاه پیامکی؟

شاید از خود بپرسید چرا به جای فروشگاه پیامکی از فروشگاه اینترنتی استفاده نکنیم؟ باید به شما اطلاع دهیم فروش پیامکی جایگزین فروشگاه اینترنتی نیست بلکه مکمل فروش اینترنتی و یکی از ده ها روش فروش است که به شما کمک می کند دایره مشتریان خود را افزایش دهید با توجه به پیچیدگی نسبی ثبت سفارش از طریق سایت و نگرانی از بروز اشتباه و یا کلاهبرداری های اینترنتی کاربرانی که آشنایی کافی برای استفاده از وبسایت را ندارند ترجیح می دهند از روشهای سریع تر و ساده تری برای ثبت سفارش خود استفاده کنند که دریافت سفارش پیامکی یکی از روش های عالی جهت افزایش دایره مشتریان بسیاری از کسب و کارها مخصوصا فروشگاه های اینترنتی ، اینستاگرامی و تلگرامی می تواند باشد.

 

مزایای فروشگاه پیامکی آرشان

اگر میخواهید بر روی فروش اینترنتی محصولات خود متمرکز شوید و از دردسر چک کردن دایرکت و پاسخگویی مداوم خطوط_تلفن و پیام های واتساپ و تلگرام خود رهایی یابید ما به شما راهکار ارتباط_با_مشتری آرشان را پیشنهاد میکنیم.

💎بدون نیاز به تهیه خطوط پیامکی چندین میلیونی
💎تعریف و کنترل فروشگاه پیامکی و سفارشات بصورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت (در زمان قطعی اینترنت فروش شما متوقف نمیشود)
💎کاهش فشار کاری از روی پرسنل فروش

💎دریافت و پردازش سفارشات فروش طی ۲۴ ساعت شبانه روز و پاسخگویی اتوماتیک به مشتریان از طریق پیامک

 

منشی پیامکی

اگر میخواهید سامانه پیامکی را برای دریافت پیشنهادات و انتقادات از طرف مشتریانتان راه اندازی کنید و زحمت ارسال پاسخ اولیه را به عهده نرم افزار بگذارید نرم افزار ارتباط با مشتریان آرشان این نیاز شما را نیز برطرف می کند این نرم افزار میتواند پاسخ های از پیش تعریف شده را برای اشخاصی که اقدام به ارسال پیامک نموده اند ارسال نماید.

 

نرم افزار ارتباط با مشتریان آرشان

 

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان آرشان طوری طراحی گردیده است که بدون درگیری با پیچیدگی ها و هزینه های مرسوم راه اندازی اینگونه نرم افزارها بتوانید نیازهای شرکت ، فروشگاه و مجموعه خود برای داشتن یک نرم افزار CRM را با ساده ترین شکل ممکن رفع نمائید.

لیست هزینه های نرم افزار

 • قیمت نسخه تک کاربره : ۴۵۰،۰۰۰ تومان
 • (انتخابی)دستگاه کالرآیدی جهت دریافت و ذخیره تماس های تلفنی وروردی و خروجی دو خط :۲۸۰،۰۰۰ تومان
 • (انتخابی)دستگاه کالرآیدی ۴ خط: ۳۵۰،۰۰۰ تومان
 • (انتخابی)دستگاه کالرآیدی ۸ خط : ۴۲۰،۰۰۰ تومان
 • (انتخابی) مودم GPRS ارسال و دریافت پیامک ۳۰۰،۰۰۰ تومان
 • وب سرویس و سامانه ارسال و دریافت پیامک : رایگان

هزینه نصب تحت شبکه و نسخه چند کاربره همزمان

 • به ازای هر کامپیوتر اضافه مبلغ ۱۱۰،۰۰۰ تومان به هزینه نرم افزار اضافه میشود.
 • در صورت اعزام کارشناس برای نصب تحت شبکه بصورت حضوری ۱۵۰،۰۰۰ تومان هزینه ایاب و ذهاب افزوده گردیده و بعد از ۲ ساعت اولیه به ازای هر ساعت اضافه مبلغ ۷۰،۰۰۰ تومان هزینه خدمات به فاکتور مشتری افزوده میگردد. قابل ذکر است نرم افزار دارای سی دی و راهنمای نصب می باشد و اعزام کارشناس تنها در صورت درخواست مشتری صورت می پذیرد.
 • خدمات نصب نرم افزار بصورت اینترنتی در صورت نیاز و درخواست خریدار توسط کارشناسان ما برای نسخه تک کاربره رایگان و برای نسخه تحت شبکه به ازای هر سیستم اضافه مبلغ ۵۰ هزار تومان به فاکتور مشتری افزوده می گردد.

گارانتی و پشتیبانی

 • نرم افزار دارای یکسال پشتیبانی رایگان برای تمامی مشتریان می باشد و پس از اتمام مهلت گارانتی مشتری میتواند در صورت نیاز با پرداخت مبلغ پشتیبانی سالانه از خدمات پشتیبانی شرکت استفاده نماید.
 • تمامی سخت افزارهای مورد تائید شرکت که در کنار نرم افزار به خریداران عرضه می گردد دارای گارانتی ۲ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله می باشند.

هدایا

در صورت خرید نرم افزار ارتباط با مشتریان آرشان شما کد تخفیف ۲۰ درصدی استفاده از خدمات طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را بدون محدودیت زمانی دریافت می نمائید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمائید.

۰۲۱۴۰۵۵۸۳۲۸
۰۹۱۰۲۹۸۰۹۷۷

اشتراک گذاری: