طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل

تولید اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل می تواند به عنوان یکی از مناسب ترین راه های معرفی کسب و کار شما باشد، اپلیکیشن های موبایل دسترسی راحت تر و سریعتری را برای مشتریان شما به وجود می آورند، خدمات قابل ارائه با اپلیکیشن های فروشگاهی، اپلیکیشن های خدماتی، اپلیکیشن های معرفی محصول و غیره می تواند طراحی گردد.

طراحی اپلیکیشن : امروزه کمتر کسی را می توان دید که گوشی همراهی که در دارد هوشمند نباشد. قالبا افرادی هستند که چندیدن گوشی هوشمند را برای کار های روزمره خود استفاده می کنند، در سال‏های اخیر تبلیت ها و تلفن‏های هوشمند به ابزاری مهم برای انجام‏دادن امور روزانه تبدیل شده‏اند و برای بیشتر مردم زندگی بدون این دستگاه ها حتی برای یک روز هم دشوار است. و میتوان گفت بیشتر مردم اکثر کارهای روزانه و مهم خود را به کمک موبایل‏های هوشمندشان انجام می‏دهند؛ از انجام کارهای بانکی با استفاده از اپلیکیشن های این حوزه گرفته تا خرید و خواندن اخبار و اطلاعات روزانه.

از این جهت عبارت اپلیکیشن یا به اصطلاح ” اپ ” نقش مهمی را دارد. منظور از اپلیکیشن، نرم افزارهایی می باشد که به صورت گرافیکی و کاربردی در اختیار کاربران قرار میگیرد و هر اپلیکیشن موبایل دارای کاربرد های خاصی می باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند، همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند.

طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند شما را بسیار سریع تر به هدفی که می خواهید برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. پردازشگران هوشمند آرشان با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی واسط کاربری برای افراد مختلف بر اساس تجربه کاربری ساده و دلخواه دارد اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکتها و صنایع مختلف کرده است.


کاربردهای مهم اپلیکیشن موبایل در زندگی

 

اپليكيشن موبايل و نقش آن در ارتباطات:

در زمينه ي ارتباطات اپ هاي زيادي توليد شده اند كه به راحتي به ما امكان ايجاد ارتباط تلفني و تصويري را در هر جاي دنيا مي دهند. این روزها در کوچه و خیابان، تقریبا هر شخص موبایل به دستی را که میبینید مشغول استفاده از اپلیکیشن های ارتباطی است؛ وایبر، لاین، واتزاپ، تانگو و … پرمخاطب ترینشان هستند، اپلیکیشن هایی که تقریبا در تمام موبایل های هوشمند وجود دارد.

تولید اپلیکیشن موبایل

جایگاه اپليكيشن های موبايل و رسانه هاي اجتماعي:

در سال هاي گذشته و با گسترش اپليكيشن هاي موبايل، اكنون تقريباً همه ي رسانه هاي اجتماعي اپ خود را دارند. ما باید این حقیقت را در نظر بگیریم که اکثریت مردمی که از رسانه های اجتماعی در دستگاه های موبایل استفاده می کنند برای دسترسی به این پلت فرم ها از نرم افزارهایی مخصوص به این کار استفاده می‎کنند. من شخصا از نرم افزارهای مربوط به فیسبوک، توییتر، تلگرام و LinkedIn بر روی تلفن همراهم، به این شبکه ها دسترسی دارم. شاید اگر سه سال پیش از از من سوال می کردید می گفتم فیس بوکم را هر روز با کامپیوتر شخصی ام چک می کنم ولی امروز اینطور نیست.

ساخت اپ موبایل

اپليكيشن موبايل و کاربرد آن در تجارت:

همانطور كه گفته میدانید انجام بسياري از كارهاي بانكي از طريق اپليكيشن هاي طراحی شده توسط بانك ها به راحتي ممكن شده است. همچنين تبلیغ با استفاده از اپلیکیشن های موبایل به عنوان قسمتي ازبازاريابي آنلاين، با استقبال زيادي مواجه شده است. بسياري از شركت ها به جاي روش هاي سنتي تبليغ به سمت معرفی و تبلیغ با استفاده از اپلیکیشن ها روی آورده اند.

 

شرکت طراحی اپلیکیشن آرشان

شرکت طراحی اپلیکیشن ما زیر مجموعه ای از شرکت پردازشگران هوشمند آرشان می باشد، که در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن IOS و طراحی اپلیکیشن موبایلی به صورت کاملا اختصاصی در تعرفه و قیمت های مناسب با ارائه پلن های تبلیغاتی و افزایش کاربران اپلیکیشن توانسته است خدمات مناسبی را ارئه نماید. این خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه های مختلف مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن شرکتی و طراحی اپلیکیشن های تبلیغاتی و غیره میباشد.

روش پیاده سازی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

روش های موجود :

• Native

• Hybrid

• Mobile Web

انتخاب بهترین روش برای ساخت اپلیکیشن ها از میان روش های موجود بسته به هزینه و نوع کاربر و سرویسی که قرار است پیاده سازی شود دارد.

نحوه معرفی اپلیکیشن و اطلاع رسانی آن

جدا از زیر ساخت های فعلی انتشار دهنده اپلیکیشن در ایران از جمله کافه بازار، گوگل پلی و غیره، این شرکت با ارائه ابزار های تبلیغاتی مورد استفاده در بسترهای ارتباطی همانند تلگرام و اینستاگرام که جایگاه مناسبی در میان مردم دارند می تواند اطلاع رسانی مناسبی در رابطه با خدمات اپلیکیشن انجام دهد.

 

برخی از این اپلیکیشن های خدماتی را در زیر نام می بریم :

 • اپلیکیشن های بانکی
 • اپلیکیشن های ترافیکی
 • اپلیکیشن های اجتماعی ( اینستاگرام ، تلگرام و …. )
 • اپلیکیشن های بازی
 • اپلیکشین های خدماتی
 • اپلیکشین های شرکتی
 • اپلیکشین های تجاری و فروشگاهی
 • و سایر اپلیکشین ها

 

 

با طراحی اپلیکیشن موبایل قادر خواهید بود:

 • ارتباط دوسویه قوی با مشتری داشته باشید
 • در میان رقبا بهتر از پیش دیده شود
 • راه های جدید و آسان تر ارائه خدمات برای مشتری فراهم کنید.
 • در فضای خصوصی آن ها حضور همیشگی داشته باشید.
 • در بازار رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرید.
 • کیفیت کاربری بی همتا نسب به موبایل سایت ها برای مشتریان فراهم نمایید.
 • راه های ارتباطی خود را افزایش دهید.
 • برند خود را بیشتر از پیش مطرح کنید.

 

 

داشتن یک اپلیکیشن موبایل به رشد کسب و کار کمک شما می کند.

بر اساس آخرین بررسی های سال ۲۰۱۸ مردم بیشترین زمان فراغت خودشان را بیشتر از هر دستگاه الکترونیک دیگری در گوشی همراهشان سپری می کنند.(بین۳ تا ۴ ساعت در روز) داشتن یک اپلیکیشن موبایل در گوشی مشتریان اگر با ایده ای جذاب آمیخته باشد می تواند شما را از همه رقبایتان متمایز کند. کافی است حرفه ای اپلیکیشن موبایل بسازید.

 

هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

پارامترهای متعددی بر روی هزینه ساخت یک اپ موبایل تأثیر گذار هستند به عنوان مثال برای یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی ممکن است با قیمت هایی از یک میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان مواجه شوید. نکته مهم اول این است که قیمت ارائه شده بایستی کارشناسی شده و متناسب با کیفیت و امکانات اپلیکیشن تولید شده باشد.

ویژگی های یک اپلیکیشن موبایل با کیفیت

تجربه چندین ساله ما نشان می‌دهد که یک اپلیکیشن حرفه‌ای و با کیفیت که موفقیت شما را تضمین کند بایستی این موارد را حتماً داشته باشد که هر کدام به زمان و هزینه بر آورد شده می افزاید.

 •  تجزیه و تحلیل و تشخیص نیازمندی ها
 •  طراحی اختصاصی رابط کاربری ، UI
 •  تجربه کاربری و کاربرپسند بودن، UX
 •  برنامه نویسی اپلیکیشن به صورت نیتیو
 •  کارایی و امنیت بک اند و ای پی آی ها
 •  ارتقا پذیری و پشتیبانی مناسب

 

 

یک اپلیکیشن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  تجربه کاربری خوب

تجربه کاربری یعنی راحتی در استفاده و میزان رضایت کاربران از کار با اپلیکیشن. این مورد در صورتی محقق می شود که نیاز کاربر به خوبی شناخته شود

 

  امنیت بالا

اپلیکیشن یعنی درگاه ارتباطی کاربران با سرور. بنابراین رعایت نکات امنیتی در برنامه نویسی اپ و پیاده سازی استانداردهای مناسب تا حدودی امنیت را تضمین می کند. اپلیکیشن های نیتیو نسبت به اپلیکیشن های هیبریدی امنیت بیشتری دارند

 

  زیرساخت مناسب

اپلیکیشنی که دائما مطالب ، تصاویر ، محصولات ، کاربران و سایر امکانات آن بروز می شود در حقیقت تمامی موارد را از یک زیرساخت نرم افزاری تحت وب با وب سرویس فراخوانی می کند. هر چه زیرساخت تحت وب اپلیکیشن قوی تر باشد اپلیکیشن به تعداد بیشتری از درخواست ها پاسخ می دهد

 

  بروز رسانی به موقع

اگر دقت کرده باشید اپلیکیشن های قوی در زمان های متناوب آپدیت می شوند. این بروزرسانی یا به دلیل افزودن امکانات جدید و یا به دلیل رفع باگ و مشکلات اپلیکیشن صورت می گیرد.

 

  ارسال نوتیفیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن و پیام در اپلیکیشن شاید مهمترین دلیل استفاده از اپ های موبایل باشد. با توجه به اینکه پیام های تبلیغاتی هزینه بر بوده و بسیاری از کاربران پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند ارسال نوتیفیکیشن رایگان از طریق اپلیکیشن جایگزین مناسبی برای این مورد است

 

  نقشه و مسیریابی

این امکان در ساخت اپلیکیشن های حرفه ای مانند اسنپ و تپسی و یا اپلیکیشن های حمل نقل زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی می تواند در اپلیکیشن برای مشاهده یک نقطه روی نقشه و یا مسیریابی از یک مکان به مکان دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

 

  انتشار در مارکت ها

کاربران برای دسترسی به اپلیکیشن ونصب آن راه های مختلفی پیش رو دارند. یکی از بهترین راه ها انتشار برنامه در مارکت های معروف مانند گوگل پلی و اپ استور و یا مارکت های ایرانی مانند کافه بازار و سیب اپ می باشد.

 

  ثبت نظر و امتیاز

به دلیل ارتباط نزدیک و سریع با کاربران از طریق اپلیکیشن امکان دریافت نظرات و امتیازات کاربران بروی خدمات و محصولات و یا مطالب اپلیکیشن در اپ های حرفه ای وجود دارد. این مورد باعث ایجاد حس ارزشمندی در کاربران می شود

 

  چت آنلاین و تماس

اپلیکیشن خوب راه های تماس با کاربران را افزایش می دهد. امکان تماس مستقیم تلفنی و یا چت آنلاین باعث می شود کاربر در هر زمانی بتواند با سازمان ارتباط برقرار کرده و پاسخ دریافت کند.

 

  پرداخت آنلاین

اگر قصد دارید تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کنید نیاز به اپلیکیشنی دارید که به درگاه بانکی متصل شده و امکان پرداخت انلاین را برای کاربران فراهم کند. اپلیکیشن های حرفه ای مانند دیوار ، زودفود ، استادکار ، دیجی کالا ، اسنپ و … این مورد را فراهم کرده اند

مراحل طراحی اولیه اپلیکیشن موبایل در شرکت آرشان عبارتند از :

 • بررسی و تحلیل ایده اولیه
 • ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری
 • طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلیکیشن
 • برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار
 • اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما (یا بخش مدیریت)
 • آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف
 • رفع اشکالات احتمالی
 • انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریابی

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل

 

در نظر داشته باشید که اگر همگام با تکنولوژی روز حرکت نکنید، رقبای شما از شما پیش خواهند افتاد، به همین جهت پیشنهاد میکنیم که برای طراحی اپلیکیشن موبایل خود همین امروز با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید، یک اپلیکیشن موبایل مناسب می تواند باعث رونق کسب و کار شما شود و برند شما را به خوبی به مشتریان هدفی که دارید معرفی نماید.

چرا باید طراحی اپلیکیشن موبایل خود را به آرشان سفارش دهیم؟

 • داشتن تیم برنامه نویسی حرفه ای و مجرب در زمینه برنامه نویسی وب و موبایل (شروع فعالیت از سال ۹۰)
 • در نظر گرفتن پارامترهایی مانند سرعت لود، حجم داده ها، کاربردپذیری و…
 • انجام پروژه در زمان مناسب و با کیفیت بالا همراه با تحویل به موقع پروژه
 • محرمانه بودن ایده های شما و حفظ محرمانگی
 • طراحی UI (رابط کاربری) متفاوت و خلاقانه بر اساس آخرین متدهای Material Design
 • طراحی رابط کاربری با در نظر گرفتن تجربه کاربری و اصول UX
 • پیاده سازی در محبوبترین سیستم عامل ها به صورت native (Android و IOS)
 • یکسال پشتیبانی رایگان و برطرف کردن هرگونه مشکل احتمالی بدون دریافت هزینه
 • ارتباط آسان با تیم ما از طریق ارسال تیکت پشتیبانی
 • تست دقیق تمامی پروژه ها در شرایط مختلف و طراحی پروژه ها به صورت مقیاس پذیر (بدون عیب، بدون نقص)
 • رضایت حداکثری مشتریان

در صورتی که تمایل به سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل دارید، پیشنهاد میکنیم همین الان با کارشناسان تیم طراحی اپلیکیشن موبایل ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بر اساس نیازهای شما و طرح اولیه مشاوره لازم در جهت طراحی اپلیکیشن را به شما ارائه دهند.

اشتراک گذاری: